MicroZip

MicroZip 2.0.1

Pobierz menedżer plików ZIP na telefony z Java

Zalety

  • Możliwość zabezpieczenia archiwum hasłem
  • Łatwa obsługa

Wady

  • Brak wyboru kilku plików jednocześnie

Bardzo dobry
8

MicroZip to aplikacja na Java, która umożliwia tworzenie i zarządzanie archiwami w formatach ZIP, TAR, GZIP, BZIP2. Program jest prosty w użyciu, ma też wbudowaną własną przeglądarkę plików. Jeśli musisz odczytać lub stworzyć archiwum ZIP na telefonie z Java, MicroZip to świetne rozwiązanie!

Główne menu MicroZip to przeglądarka plików, podobno do tej z Twojego telefonu. Aby stworzyć archiwum wystarczy wybrać plik lub cały folder i włączyć opcję "Add to archive". Niestety, nie można wybierać kilku plików jednocześnie - można wybrać albo jeden, albo cały folder. Dodatkowo istnieje opcja zabezpieczenia archiwum hasłem.

Jeśli chcemy plik ZIP wypakować, wystarczy, że zaznaczymy go i wybierzemy opcję "Exctract". Możemy także zmieniać nazwy plików i przeglądać ich właściwości. MicroZip posiada więc opcje zbliżone do typowego menedżera plików.

MicroZip dla Java to bardzo dobra aplikacja, która doskonale wywiązuje się z obsługi plików ZIP. Potrafi tworzyć oraz otwierać archiwa w telefonie z platformą Java. Na pewno przyda się niejednemu użytkownikowi telefonów.

MicroZip obsługuje następujące formaty

ZIP, TAR, GZIP, BZIP2

Opinie użytkowników o MicroZip

Sponsorowany×